EPN jak dodać stronę lub grupę?

Podobnie jak w Admitad, tutaj w EPN też musimy dodać źródło publikowania reflinków. Jak to zrobić? Jest to bardzo proste!

1. Musimy zalogować się na EPN. Jak to zrobić już pewnie wiecie. Teraz w głównym oknie musimy wybrać zakładkę „My Traffic Sources”.

zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpress epn jak założyć konto2. Jeżeli mamy świeżo założone konto, to oczywiście nie posiadamy żadnych źródeł. Aby dodać nowe wybieramy zakładkę „Add traffic source”.

zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpress epn jak założyć konto3. Teraz dodajmy nasze źródło. Może to być Fanpage, grupa Facebook albo strona WWW lub inny blog. Dodawanie miejsca jest znacznie łatwiejsze niż w przypadku Admitad. Wystarczy podać:

zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpress epn jak założyć konto1) Adres strony (fanpage, grupa, blog, www itp.)

2) Program partnerski (AliExpress, Gearbest lub inny) – z doświadczenia powiem, że wystarczy dodać np. fanpage z programem AliExpress, a GearBest lub inny program nie jest już wymagany do dodania, aczkolwiek warto dodać go osobno też.

3) Kategoria strony

4) Zatwierdzamy przyciskiem ADD TRAFFIC SOURCE

Po dodaniu otrzymamy informację, że źródło zostanie sprawdzone i zaakceptowane. W tej chwili widzimy je już w zakładce z istniejącymi źródłami stron:

zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpress epn jak założyć kontoTo wszystko 🙂

Prawda, że proste? Teraz czas na tworzenie reflinków! 🙂


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *