Admitad jak dodać nasze konto w banku do wypłaty?

W zarabianiu chodzi o to, by pieniądze otrzymywać. Póki co pieniądze przetrzymywane są w serwisie Admitad i w końcu musimy przelać je na nasze konto.

W tym celu zacznijmy od dodania miejsca naszych wypłat do Admitad. Jeżeli już masz dodane konto do Admitad, możesz pominąć ten krok 😉

Wchodzimy w Ustawienia:

zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpress admitad kontoNastępnie przechodzimy do zakładki Dane płatnicze:

zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpress admitad kontoWybieramy teraz z prawej strony przycisk Dodaj sposób wypłaty:

zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpress admitad kontoOsobom, które dopiero co założyły konto, może wyskoczyć powiadomienie o podaniu numeru telefonu celem zwiększenia zabezpieczenia konta. Możemy to zrobić teraz lub pominąć ten krok i zrobić to później, ale… nie przejdziemy dalej w etapie dodawania płatności bez weryfikacji numeru tel.

zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpress admitad kontoWciskając Potwierdź zobaczymy okno z weryfikacją numeru telefonu:

zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpress admitad kontoPodajemy nasz numer telefonu i oczekujemy kodu weryfikacyjnego. Przepisujemy go i wciskamy Potwierdź.

zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpress admitad kontoOtrzymujemy w prawym, dolnym rogu informację, że weryfikacja przebiegła pomyślnie.

zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpress admitad kontoMożemy teraz powrócić do dodania nowej metody płatności wchodząc ponownie w Ustawienia – Dane płatnicze i wciskając Dodaj sposób wypłaty. Zobaczymy takie okno:

zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpress admitad kontoNie musimy wypełniać wszystkich pól, jedynie te, które widoczne są na zdjęciu powyżej:

 • Nazwa: Nadajemy tej metodzie wypłaty jakąś naszą nazwę, żebyśmy wiedzieli co to jest. Np. wypłata do banku.
 • Waluta: wybieramy USD.
 • Sposób płatności: Możesz skorzystać z dowolnej innej metody, ale zakładam, że wypłata do banku jest najwygodniejsza więc zaznaczamy Bank.
 • Właściciel konta: Podajemy nasze imię i nazwisko z pominięciem polskich znaków takich jak ĄĘĆ itp.
 • Nazwa banku: Nazwa naszego banku np. BZWBK, MBANK itp.
 • SWIFT BIC: Jest to unikatowy numer każdego banku, listę numerów SWIFT znajdziesz np. tutaj. Upewnij się zawsze przed dodaniem numeru swift, czy jest on prawidłowy i zgodny z danymi w Twoim banku.
 • Numer konta: Podajemy nasz numer konta kończąc go kodem IBAN czyli kodem kraju – dla Polski jest to / PL
 • Kraj: Polska.
 • Miasto: Nasze miasto, w którym mieszkamy.
 • Adres: Adres taki sam jak do korespondencji (spokojnie, żadne listy nie są wysyłane).
 • Kod pocztowy: Wiadomo.
 • Business entity: Wybieramy z listy osoba fizyczna.
 • Imię: Nasze imię.
 • Nazwisko: Nasze nazwisko.
 • NIP: Można podać byle co. Najsensowniej nasz PESEL.

Po wypełnieniu formularza zgodnie z wytycznymi powyżej wciskamy przycisk Zapisz. Zobaczymy teraz okno z weryfikacją SMS. Otrzymamy kod, który będziemy musieli podać, aby dodać nową metodę płatności do naszego konta.

zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpress admitad konto 2Wciskając przycisk Potwierdź nasza metoda płatności zostanie dodana. Zespół Admitad zweryfikuje ją w ciągu 2 dni. Aktualnie jej status będzie miał żółtą kropkę, co oznacza że jest w trakcie weryfikacji.

zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpress admitad kontoJeżeli metoda zostanie poprawnie zweryfikowana będzie miała zieloną kropkę:

zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpress admitad konto

W przypadku gdybyśmy chcieli poprawić jakieś błędy i edytować naszą metodę płatności, albo ją usunąć wybieramy niebieski ołówek lub czerwony x.

zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpress admitad kontoTo wszystko. Nasza metoda wypłaty została dodana! Teraz możemy zacząć wypłacać nasze zarobione pieniądze 🙂

 


1 komentarz

Iga Maksimowicz · 24 lutego 2019 o 20:53

Jak należy rozliczyć się z takiego dochodu? 🙂

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *