Admitad jak dodać grupę facebook?

Mając założone konto na Admitad chcemy dodać do naszego „ad space” naszą grupę Facebook w której jesteśmy administratorem, możemy zrobić to na samym początku podczas rejestracji konta, lub później wchodząc w ustawienia, które są tuż obok przycisku wylogowania.

zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpress admitad kontoNastępnie przechodzimy do zakładki Witryny.

zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpress admitad kontoTeraz wybieramy przycisk Dodaj nową stronę.

zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpress admitad kontoTeraz wypełniamy formularz zgodnie z danymi podanymi poniżej.

zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpress jak założyć konto na admitad w serwisie admitad

Musimy pozmieniać parę parametrów, aby były jak na powyższym zdjęciu.

  • Rodzaj Twojej witryny – zmieniamy na Portal Społecznościowy.
  • Rodzaj reklamy na portalu społecznościowym – zmieniamy na Reklamy w Grupach.
  • Portal społecznościowy – wybieramy Facebook.
  • Link do Twojej grupy – podajemy link do naszej grupy FB w której jesteśmy administratorem/moderatorem lub do nowo utworzonej grupy, o której zostało napisane wyżej..
  • Nazw grupy – podajcie nazwę grupy Facebook w której jesteście adminam lub modem bądź tej nowo założonej.
  • Region – Polska.
  • Kategoria – wybieramy tylko Sklepy online.
  • W jaki sposób planujesz promować program partnerski? – najlepiej napiszcie taką formułkę „Promowanie produktów jak i sklepów na grupach facebook związanych z zakupami na AliExpress”.

Po wypełnieniu i przejściu dalej zobaczymy informację, że rejestracja lub dodanie strony zostało zakończone:

zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpress jak założyć konto na admitad w serwisie admitad

Admitad przeprowadzi teraz weryfikację, czy faktycznie jesteśmy w tej grupie którą podaliśmy podczas rejestracji (Pamiętaj! Musisz być administratorem grupy do której link podany został w formularzu rejestracyjnym).

zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpress jak założyć konto na admitad w serwisie admitadWciskamy przycisk Kontynuuj.

zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpress jak założyć konto na admitad w serwisie admitad

Wciskamy OK.

Admitad teraz weryfikuje czy jesteśmy administratorami tej grupy. Jeżeli wszystko jest ok otrzymamy komunikat:

zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpress admitad kontoZostaniemy teraz automatycznie przeniesieni do dostępnych programów. Aby upewnić się, czy wszystko jest ok, sprawdźmy w zakładce Witryny w ustawieniach, czy nasza grupa ma „zieloną kropkę”. Jeżeli tak, to możemy przejść dalej i dołączyć do wybranego programu partnerskiego.

 

zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpress admitad konto


1 komentarz

Mariola Strzelczyk · 9 stycznia 2019 o 19:02

Witam,nie wiem dlaczego ale nie mogę dodać grupy której jestem administratorem i która założyłam na facebooku. Czy da się zrobić coś innego niż w instrukcji powyżej?

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *