Admitad jak wypłacić pieniądze?

W końcu przyszedł ten moment. Nasze zarobione pieniądze czas urzeczywistnić poprzez przelanie ich na nasze konto bankowe. Jak to zrobić? Już tłumaczę.

By wypłacić pieniądze zalogujmy się do Admitad. Po prawej stronie zobaczymy belkę z informacjami o naszym stanie konta.

zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpress admitad jak wypłacić pieniądze 

  • Earned today to kwota którą zarobiliśmy danego dnia.
  • W trakcie przetwarzania to kwota która oczekuje na zatwierdzenie. Nastąpi to gdy nasi kupujący potwierdzą zakup na AliExpress.
  • Wstrzymane to kwota która została wstrzymana z różnych powodów. Weryfikacja sprzedawców, problemy finansowe programu partnerskiego itp. Zawsze po jakimś czasie ta kwota jest zwalniana więc spokojnie.
  • Dostępne do wypłaty to kwota, którą możemy swobodnie wypłacić.

By wypłacić dostępne środki wciskamy przycisk Wypłać środki.

zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpress admitad jak wypłacić pieniądzeW tym oknie widzimy całe nasze dostępne środki w różnych walutach. Wszystko zależy od tego w jakiej walucie zarabiamy pieniądze. Chcemy wypłacić USD więc wciskamy obok kwoty Wypłać środki.

Teraz widzimy nasze metody płatności, które ustawialiśmy w tym poradniku. Wybieramy tę metodę, którą chcemy. W tym przypadku jest to wypłata bankowa. Wciskamy przycisk Wybierz i nasza kwota zostanie wypłacona.

Pełną historię wypłat znajdziemy w zakładce Historia wypłat, która jest dostępna pod przyciskiem Wypłać środki.

zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpress admitad jak wypłacić pieniądzePrzelewy o statusie Przetworzono oznaczają, że płatność została przelana na nasze konto. Czas oczekiwania na przelew może wynieść nawet do kilku dni gdyż są to przelewy zagraniczne.

Status Oczekiwanie oznacza, że płatność oczekuje na przelanie przez pracowników Admitad.

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *