Admitad jak dołączyć do programu partnerskiego AliExpress?

Po zapoznaniu się z poprzednim poradnikiem, w którym jest mowa o założeniu konta w serwisie Admitad, czas na dołączenie do programu partnerskiego AliExpress. Oczywiście dołączyć możemy też do innych programów partnerskich takich jak np. GearBest, Banggood itp.

Po zalogowaniu się w serwisie admitad widzimy Główne okno, tak zwany „dashboard”. Z menu znajdującego się u góry strony wybieramy Programy.

zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpressJeżeli pierwszy raz będziemy dołączać do jakiegoś programu, zobaczymy takie okno z informacją i krótkim wyjaśnieniem na czym polegają programy partnerskie. Wciskamy Podłącz się do programu.

zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpressByć może program AliExpress INT lub AliExpress WW zostanie nam automatycznie zaproponowany, ale jeżeli nie to musimy go wyszukać wpisując w pole Szukaj z z lewej strony słowo AliExpress i wybierając program AliExpress INT lub AliExpress WW.

zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpress

Teraz nie pozostaje nam nic innego jak dołączyć do programu partnerskiego AliExpress. W tym celu wciskamy przycisk Przyłącz się lub Złożyć wniosek po prawej stronie.

zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpressPojawia nam się teraz okno, w którym musimy potwierdzić zaznajomienie się z regulaminem oraz motywację w jaki sposób będziemy promować AliExpress. Zaznaczamy jedynie, że zapoznaliśmy się z regulaminem i pozostawiamy domyślnie wpisany tekst wciskając kolejno przycisk Przyłącz się.

zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpressWidzimy teraz potwierdzenie, w którym jest informacja, że weryfikacja naszego wniosku o przyłączenie do programu partnerskiego może potrwać nawet do 3 dni. Przeważnie możliwość zarabiania jest natychmiastowa lub trwa kilka minut.

zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpress

To wszystko! Możemy teraz dołączyć też do innych programów partnerskich jeżeli zamierzamy promować też inne produkty lub strony.

W PRZYPADKU PROBLEMÓW Z DOŁĄCZENIEM DO PROGRAMU PARTNERSKIEGO ALIEXPRESS SKORZYSTAJ Z TEGO FORMULARZA. TWOJE KONTO ZOSTANIE RĘCZNE DOŁĄCZONE DO PROGRAMU.

Status: Zamówienie jest w trakcie moderacji.

Podczas weryfikacji nasza aplikacja do programu partnerskiego będzie miała status Zamówienie jest w trakcie moderacji. Musimy poczekać, aż zostanie zatwierdzona.

zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpress admitad konto

Status: Zgłoszenie zostało odrzucone.

Status ten oznacza, że z jakiś powodów zleceniodawca nie jest zainteresowany współpracą z nami. Może to być spowodowane kiepskim źródłem („ad space”) lub innym powodem. W każdym razie przy takim statusie próbujmy zaaplikować minimum 3 razy, a potem skontaktujmy się z supportem celem wyjaśnienia przyczyn odrzucenia nas z dołączenia do programu.

Jak sprawdzić programy partnerskie w których uczestniczę?

Odpowiedź jest bardzo prosta! Z menu na stronie Admitad najeżdżamy na Programy, a z rozwijanej listy wybieramy Moje programy.

zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpress


2 komentarze

Andre Z Katarzyny · 2 stycznia 2019 o 20:14

Pomóżcie. Moje zgłoszenie zostało odrzucone przed Admitad dot. Aliexpress. Czy jest jakas szansa na pozytywna weryfikację? Wysłałem ticket do nich z prośba o wyjasnienie i napisałem motywację. Co można jeszcze zrobić?

    Karo · 18 stycznia 2019 o 18:53

    Jak szybko otrzymałeś odpowiedź że odrzucono?

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *