Admitad jak zrobić reflink?

Najważniejszym elementem zarabiania na AliExpress jest tworzenie reflinków. To dzięki nim możemy zarabiać na prowizjach od sprzedaży produktów. Admitad jak zrobić reflink? To proste!

Po założeniu konta w serwisie Admitad i po zalogowaniu się, przejdźmy teraz do Generatora deeplinku.

W poziomym menu u góry strony najedźmy na Narzędzia.

admitad jak zrobić reflink zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpressZ rozwijanego menu wybieramy Generator Deeplinka.

admitad jak zrobić reflink zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpressNaszym oczom ukazuje się teraz taka strona:

admitad jak zrobić reflink zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpress1. Program – w tym polu wybieramy program, dla którego chcemy zrobić reflink. Jeżeli AliExpress, to wybieramy AliExpress. Jeżeli chcemy zrobić reflink z produktu dla Gearbest, to wybieramy Gearbest. Logiczne 🙂

2. Sub-ID – tutaj nadajemy własną nazwę naszemu reflinkowi. Jest to opcjonalne, ale ułatwia sprawdzanie w statystykach co najlepiej się sprzedaje itp.

3. Lista URL – w tym miejscu wklejamy link lub kilka pod sobą, oddzielonych enterem. Dzięki temu możemy zrobić jeden reflink, lub kilka na raz.

4. Generuj – gdy wszystko jest uzupełnione, wciskamy ten przycisk.

Teraz pojawia się nasz reflink, który jak widać jest strasznie długi i nie zachęca w ogóle do kliknięcia:

admitad jak zrobić reflink zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpressTaki link możemy skrócić albo przy pomocy Admitad, albo korzystając z np. Goo.gl.

Aby skrócić przy pomocy Admitad, z menu wybierzmy Narzędzia – Shortlink

admitad jak zrobić reflink zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpressNastępnie widzimy pole do wpisania długiego linku, z którego powstanie skrócony reflink:

admitad jak zrobić reflink zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpress1. Długi link – w to pole wklejamy długi, wygenerowany reflink.

2. Uzyskaj skrócony link – wciskamy by wygenerować krótki reflink.

W ten oto sposób wygenerowaliśmy krótki reflink, który lepiej prezentuje się w recenzjach czy innych postach i bardziej zachęca do kliknięcia niż taki długi link.

admitad jak zrobić reflink zarabianie na aliexpress jak zrobić reflink aliexpress admitad epn pieniądze program partnerski afiliacyjny jak zarabiać na aliexpress

 

Ocena
Admitad jak zrobić reflink?
Tytuł
Admitad jak zrobić reflink?
Opis
Najważniejszym elementem zarabiania na AliExpress jest tworzenie reflinków. To dzięki nim możemy zarabiać na prowizjach od sprzedaży produktów. Admitad jak zrobić reflink? To proste!
Autor
Publisher Name
aliexpress-zarabianie.pl
Publisher Logo
Kategorie: Admitad

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *